خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

خلاصه خطبه های سیزدهمین نماز جمعه 15-8-94

  حجت الاسلام و المسلمین باقری امام جمعه جعفرآباد (مغان)

  در خطبه اول بعد از حمد و ثنای الهی و صلوات و درود بر پیامبر و اهل بیت پاک آن حضرت و توصیه به تقوا، به عنوان مقدمه بحث خانواده و سبک زندگی اسلامی با بیان آیات 12 تا 14 سوره مؤمنون و آیات 36 تا 39 سوره قیامت به مراحل خلقت انسان پرداخت و گفت خداوند در خلقت انسان نیازهای غریزی و روحی او را در نظر گرفته و جهت ادامه نسل، بشر را به صورت جفت و زوج از مذکر و مونث خلق کرده است.

   

  در خطبه دوم بعد از حمد و ثنای الهی و صلوات و درود بر پیامبر و اهل بیت پاک آن حضرت و توصیه به تقوا، ابتدا ضمن تقدیر و تشکر از ملت بیدار و همیشه در صحنه ایران و بخصوص اهالی جعفرآباد از حضور گسترده مردم در راهپیمایی یوم الله 13 آبان تقدیر و تشکر کرده و گفت: مرگ بر آمریکا، مرگ بر مردم آمریکا نیست، زیرا مردم آمریکا هم خود اسیر سیاست های ظالمانه و زورگویانه دولتمردان خود هستند و چون آمریکا امروز نماد استکبار است ما مرگ بر آمریکا می گوییم.

  در ادامه به مناسبت 25 محرم شهادت امام سجاد علیه السلام ضمن بیان حدیثی اخلاقی از آن امام بزرگوار به بیان سجایای اخلاقی آن حضرت پرداخت.

  باقری به 18 آبان روز ملی کیفیت هم اشاره کرد و گفت: تحقق اقتصاد مقاومتی و حمایت از کالای داخلی منوط به بالا رفتن سطح کیفیت کالا و خدمات است.


  این مطلب تا کنون 30 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : آمریکا ,مردم ,بیان ,حضرت ,امام ,مردم آمریکا ,خلقت انسان ,ثنای الهی ,
  خلاصه خطبه های سیزدهمین نماز جمعه 15-8-94

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر